Untitled

Turnaj Modrého volejbalu

se uskuteční 21. 1. 2018 ve Sportovní hale O. Nedbala, sídliště Šumava, Č. Budějovice.

Sraz: v hale v neděli 21.1. v 8:30 hodin
nomimace:
Macurová, Jášová, H. Jaukerová, Páv, Tinavská, Trefná, Pavlásková, Tomandlová, Oberfalcerová, Koupalová,
Steinová, Tvarohová, Kl. Nováková, Š. Nováková, Vavříková, Mrázková

- oblečení teplákovka, drezy si hráčky družstev domluví mezi sebou
- jídlo a pítí na dobu turnaje
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor žákyň

se uskuteční 21. 1. 2018, hala LOKO Č. B., Třebízského 1, Č. Budějovice

Sraz: v hale v neděli 21.1. v 8:15 hodin
nominace:
                "A" družstvo - Hušková, Buchalová, Prenerová, Osouchová, Nováková, Kosíková, Candrová, Novotná, Vávrová, Janderová
                "B" družstvo - Šedová, Koudelková, Zavadilová, Čapková, Kučerová, Vavříková, Jelínková, Jasečková, Čeňková

- oblečení teplákovka, drezy Gaudeo, Osouch
- jídlo a pítí na dobu turnaje
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Okresní přebor trojic

se uskuteční 27. 1. 2018 v tělocvičně ZŠ Máj, SK Třebín

Sraz: v tělocvičně v sobotu 27.1. v 8:30 hodin
nominace:
Linhartová, Kl. Nováková, Koupalová, Beerová, Kneisslová, Mrázková, L.Vavříková, Steinová, Pavlásková, Š. Nováková,
Tejmlová, Tomandlová, Zavadilová, Koupalová, Oberfalcerová, Jungmanová
- oblečení teplákovka, drezy Gaudeo
- jídlo a pítí na dobu turnaje
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KP mladších žákyň

se uskuteční 28. 1. 2018 ve sportovní hale O.Nedbala, České Budějovice

Sraz: v tělocvičně v neděli 28.1. v 8:30 hodin
nominace:
Kučerová, Vavříková, Malá, Čeňková, Jelínková, Švecová, Jasečková, Tinavská, Macurová, Páv
- oblečení teplákovka, drezy Gaudeo
- jídlo a pítí na dobu turnaje


Návěští před konáním akce:
2.2. Pohár krajů Plzeň
předběžná nominace: Kučerová, Vavříková, Malá, Čeňková, Jelínková, Švecová, Jasečková, Tinavská, Macurová, Páv
4.2. Krajský přebor kadetek
předběžná nominace: Novotná, Vávrová, Prenerová, Kosíková, Buchalová, Šedová, Koudelková, Zavadilová, Čapková