Výběr z úspěchů

 



Sezóna 2017 – 2018

  • Turnaj Podzimní Tábor kadetek - 2. místo
  • Turnaj Podzimní Tábor juniorek- 1. místo
  • Turnaj žákyň ve Znojmě 1. místo
  • Turnaj juniorek ve Znojmě 1. místo

    Sezóna 2016 – 2017

  • Mezinárodní sportovní hry Klagenfurt 2. místo v katgorii U 15
  • festival barevného volejbalu - 2x 1. místo, 1x 2. místo a 4x 3. místo
  • VC Kralup nad Vltavou - juniorky 2. místo
  • VC Prahy 8 - starší žákyně 2. místo
  • Turnaj Vysočiny v Novém Veselí - mladší žákyně 2. místo, starší žákyně 1. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň 2. místo
  • Krajský přebor starších žákyň 1. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň - trojice 1., a 2. místo
  • Memoriál Vymětalových Svitavy - žákyně 3. místo
  • VC Prahy - mladší žákyně 3. místo
  • Turnaj Podzimní Tábor - 1. a 3. místo juniorky

    Sezóna 2015 – 2016

  • Mezinárodní sportovní hry Klagenfurt 2. místo v katgoriích U 11, U 15 a U 17
  • Krajský přebor mladších žákyň - trojice 1., 2., a 3. místo
  • Krajský přebor starších žákyň 1. místo a na Mistrovství ČR 15. místo
  • Krajský přebor kadetek 1. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň 1. místo
  • Krajský přebor kadetek 1. místo
  • Postup žen do národní ligy - 1. liga žen
  • Pohár krajů - Baronův pohár(mladší žákyně) 1. místo
  • 5. místo na Mistrovství ČR mladších žákyň
  • Turnaj Nové Veselí - mladší žákyně 1. místo
  • Mezinárodní turnaj Olomouc - mladší žákyně 1. místo
  • VC Sokolova - starší žákyně 1. místo
  • Turnaj osada Lada - mladší žákyně 1. místo
  • Turnaj Kralupy nad Vltavou - mladší žákyně 3. místo

    Sezóna 2014 – 2015

  • Krajský přebor mladších žákyň - trojice 3., 4., a 5. místo
  • Český pohár žákyň 11. místo
  • Krajský přebor starších žákyň 1. místo
  • Pohár krajů - Baronův pohár(mladší žákyně) 1. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň 1. místo
  • VC Vídně žákyň 2. místo
  • 1. místo na Mistrovství ČR mladších žákyň
  • Krumlovská minisérie - přípravka - 1.,2. a 4. místo
  • Mistrovství ČR žákyň 11. místo
  • Mezinárodní turnaj VC Simmering, Vídeň (čtveřice nar. 1.1. 2002) 1. a 2. místo
  • VC Prahy 8 - mladší žákyně 3. místo
  • VC Prahy 8 - starší žákyně 3. místo

    Sezóna 2013 – 2014

  • VC Prahy - starší žákyně 1. místo
  • VC Č. Budějovic - kadetky 2. místo
  • VC Plzně - kadetky 1. místo
  • VC Plzně - žákyně 1. místo
  • Turnaj Horní Rakousko - mladší žákyně 2. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň - trojice 1. místo
  • Krajský přebor žákyň 1. místo
  • Český pohár žákyň 1. místo
  • VC Vídně žákyň 1. místo
  • Mistrovství ČR žákyň 5. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň 1. místo
  • VC Sokolova - starší žákyně 1. místo
  • Mistrovství ČR mladších žákyň 2. místo
  • Turnaj Kralupy nad Vltavou starší žákyně - 2. místo
  • Turnaj LADA - mladší žákyně 1. místo

    Sezóna 2012 – 2013

  • Krajský přebor starších žákyň 1. místo a pustup na Přebor České republiky
  • VC Prahy - mladší žákyně 3. místo
  • VC Prahy - starší žákyně 1. místo
  • VC Plzně - mladší žákyně - 2. místo
  • VC Plzně - starší žákyně - 3. místo
  • VC Č. Budějovic - ženy "A" - 3. místo
  • Turnaj Tábor - kadetky - 3. místo
  • Mistrovství ČR Barevného volejbalu Ostrava:
                   - žlutá 1. místo, oranžová 2. a 3. místo, červaná 1. místo, zelená 1. a 2. místo, modrá 1. a 3. místo
  • Turnaj zemí Rakouska v Linci - U 17 - 2 a 3. místo
  • Turnaj zemí Rakouska v Linci - U 15 - 2. místo
  • Krajský přebor kadetek, družstvo "B" - 2. místo
  • Pohár krajů Modrý volejbal, přípravka - 1. místo
  • l liga kadetek 1. místo a postup do Extraligy
  • VC Prahy 8 - starší žákyně 2. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň 3. místo
  • Mistrovství Moravy a Čech mladších žákyň 6. místo
  • VC Habartova - čtveřice (po 1.7 98) 1. a 2. místo
  • VC Habartova - trojice (po 1.1. 2000) 1. a 3. místo
  • Turnaj Duchcov - starší žákyně 1. místo
  • Finále Barevného volejbalu Brno:
                   - žlutá 3. místo, oranžová 1. místo, červaná 1. místo, zelená 2. místo, modrá 1.místo

    Sezóna 2011 – 2012

  • Turnaj žen Zvíkov - juniorky - 1. místo
  • VC Prahy - mladší žákyně - 1. místo
  • Turnaj Margotka Praha - juniorky - 1. místo
  • Republikové kolo Barevného volejbalu Karlovy Vary - kategorie modrá - 2. místo
  • Republikové kolo Barevného volejbalu Karlovy Vary - kategorie zelená - 2. místo
  • Krajský přebor Barevného volejbalu, modrý 1. místo
  • Krajský přebor Barevného volejbalu zelený 1. místo
  • Krajský přebor Barevného volejbalu červený 1. místo
  • Turnaj Barevného volejbalu v Plzni - modrý 1. místo
  • Turnaj Barevného volejbalu v Plzni - červený 1. místo
  • Turnaj Barevného volejbalu v Plzni - oranžový 1. místo
  • Turnaj Praha Řepy - statší žákyně - 2. místo
  • Turnaj Hradec Králové - statší žákyně - 1. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň (trojice) - 1. a 3. místo
  • Krajský přebor Barevného volejbalu žlutý 1. místo
  • Krajský přebor Barevného volejbalu oranžový 1. 2. a 3. místo
  • Krajský přebor starších žákyň 1. místo a pustup na Přebor České republiky
  • Pohár krajů - modrý volejbal, přípravka 1. místo
  • Misrtovství Čech a Moravy mladších žákyň - 3. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň - 1. místo
  • VC Prahy - mladší žákyně 1. místo
  • VC Prahy - starší žákyně 1. místo
  • Okresní přebor trojic - 1., 2. a 4. místo
  • Okresní přebor žákyň 1. místo
  • Turnaj Mělník - žákyně - 1. místo
  • Memoriál Simony Machové s mezinárodní účastí v Kralupech nad Vltavou - juniorky - 1. místo

    Sezóna 2010 – 2011

  • VC Prahy - mladší žákyně - 2. místo
  • VC Prahy - starší žákyně - 3. místo
  • Zemské finále České obce sokolské v Písku - starší žákyně - 2. místo
  • VC Plzně - starší žákyně (jaro) - 3. místo
  • MT VC Sokolova - starší žákyně - 2. místo
  • Turnaj Španielka Praha - starší žákyně - 2. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň (minivolejbal) - 1 a 2. místo
  • Barevný volejbal Nymburk 27.-28.12. (minivolejbal) - 3 krát 1. místo, 1 krát 2. a 3. místo
  • Krajský přebor starších žákyň 1. místo a pustup na Přebor České republiky, zde 11. místo v republice
  • Krajský Plzeňského kraje mladších žákyň 1. místo
  • Krajský přebor juniorek (hráno žákyněmi) 2. místo
  • Barevný volejbal Karlovy Vary - modrý 1. a 3. místo
  • VC Sokolova - starší žákyně - 2. místo
  • Krumlovská série turnajů trojic - 1. 2. a 3. místo
  • VC Prahy 8 - mladší žákyně 1. místo
  • VC Prahy 8 - starší žákyně 1. místo
  • Krajský přebor mladších žákyň - 1. místo
  • Okresní přebor trojic - 2. a 3. místo

    Sezóna 2009 – 2010

  • VC Plzně - mladší dorostenky - kadetky - 1. místo
  • VC Rokycan - mladší žákyně - 1. místo
  • MT Linz - Horní Rakousko - mladší žákyně - 1. a 2. místo
  • oblastní přebor v minivolejbale (ČK) - 1. a 3. místo
  • MT v minivolejbale O pohár statosty obce Hlincová Hora - 1. a 2. místo
  • krajský přebor žákyň - 1. a 2. místo - obě družstva postup na Přebor ČR, "A" družstvo zde 3. místo
  • krajský přebor juniorek - 1. místo a postup do 1. ligy
  • cyklus turnajů pro žákyně T-Systems cup - 1. místo
  • krajský přebor mladších žákyň - Plzeňský kraj - 3. místo
  • extraliga kadetek - 10. místo
  • Pohár krajů "A" - starší žákyně - 2. místo
  • MT Vídeň v minivolejbale - 3. místo
  • MT Sokolov - kadetky - 3. místo
  • Krajský přebor v minivolejbale trojic - mladší žákyně - 1. a 2. místo
  • VC Prahy 8 - mladší žákyně - 3. místo
  • VC Sokolova - starší žákyně - 3. místo
  • VC Habartova - mladší žákyně - 1. 3. a 4 místo, získán putovní pohár (vítězství ve třech po sobě jdoucích letech)
  • VC Bratislavy - starší žákyně - 1. místo
  • VC Hlincovky v deblech - mladší žákyně - 1. 2. a 3. místo (20 družstev, Tachov, Habartov a Sokolov)
  • Mezinárodní sportovní hry Klágenfurt - mladší žákyně - 2. místo a starší žákyně 5. místo (24 států)

    Sezóna 2008 – 2009

  • Mezinárodní turnaj VC Sokolova - MINI CUP 2008 - 3. místo a 5. místo
  • VC Rokycan - kadetky - 2. místo
  • krajský přebor žákyň - 2. místo a pustup na Přebor České republiky, zde 14. místo v republice
  • extraliga kadetek - 8. místo
  • oblastní přebor v minivolejbale (ČK) - 2. a 5. místo
  • 1. liga juniorek - neúspěšná baráž o postup do extraligy
  • Mezinárodní turnaj Wels - žákyně - 1. místo
  • Mezinárodní turnaj Duhovka Břeclav - mladší žákyně - 3. místo
  • Turnaj Španielka Praha - kadetky - 1. místo
  • VC Prahy 8 - mladší žákyně - 3. místo
  • VC Habartova - mladší žákyně, trojice (ze 40 družstev)- 1. a 2. místo
  • VC Habartova - mladší žákyně, čtveřice 2. místo a 5. místo
  • VC Bratislavy - žákyně - 3. místo
  • VC Hlincovky - mladší žákyně - 1. místo
  • Mezinárodní sportovní dny Klagenfurt - mladší žákyně - 2. místo, starší žakyně a juniorky - 5. místo

    Sezóna 2007 – 2008

  • VC Zvíkova - kategorie ženy 1. místo
  • turnaj Hluboká N/Vl. - kategorie ženy 3. místo
  • MT VC Tábora - kadetky 2. místo
  • extraliga kadetek - 8. místo
  • krajský přebor 1 žen - 3. místo
  • krajský přebor juniorek - 2. místo
  • krajský přebor kadetek - 1. místo
  • krajský přebor žákyň - 1 . místo a postup na Přebor České republiky, zde 4. místo v republice
  • VC Komárova - 1. místo v kategorii kadetky
  • VC Habartova - minivolejbal trojic - 1. místo

    Sezóna 2006 – 2007

  • 1.liga ČVS mladších dorostenek - kadetek – 1. místo a postup mezi nejlepších dvanáct mužstev v republice tj. do extraligy kadetek
  • krajský přebor žákyň - 1 . místo a postup na Přebor České republiky, zde 5. místo v republice
  • republiková soutěž ČVS Český pohár žákyň – 9. místo
  • VC Zruč nad Sázavou - 2. místo
  • VC Znojma mladších dorostenek – kadetek – 1. místo
  • VC Klatov v kategorii kadetek - 3. místo
  • VC Prahy starších žákyň - 1. místo
  • VC Bratislavy - 2. místo v kategorii starší žákyně

    Sezóna 2005 – 2006

  • 1.liga ČVS mladších dorostenek - kadetek – 3. místo
  • republiková soutěž Pohár krajů žákyň – 2. místo
  • republiková soutěž Pohár krajů v minivolejbale trojic – 1. místo
  • mezinárodní turnaj VC Bratislavy – 3. místo
  • VC žákyň Komárov – 1. místo
  • VC Prahy v kategorii mladší a starší žákyně – po 1. místě
  • VC Sokolova žákyň – 2. místo
  • VC Znojma mladších dorostenek – kadetek – 1. místo

    Sezóna 2004 – 2005

  • krajský přebor žákyň - 1 . místo
  • krajský přebor mladších dorostenek – kadetek – 1. místo
  • postup z kvalifikace do 1. ligy mladších dorostenek – kadetek
  • republiková soutěž Pohár krajů žákyň – 1. místo
  • republiková soutěž Pohár krajů v minivolejbale trojic – 1. místo
  • republiková soutěž ČVS Český pohár žákyň – 10. místo
  • okresní přebor žen (OP 2) – 1. místo
  • mezinárodní turnaj v Holansku – 2. místo
  • VC Komárova žákyň – 1. místo

    Sezóna 2003 – 2004

  • mezinárodní turnaj v Holansku – 1. místo,
  • krajský přebor mladších dorostenek – kadetek – 1. místo,
  • republiková soutěž Pohár krajů v minivolejbale trojic – 1. místo
  •