Kadetky

Kadetky SK Hlincovka hrají v sezóně 2018/2019 druhou nejvyšší soutěž, 1. ligu kadetek ČVS. 

 

 

 

 

Sestava kadetek 2018/2019

 

    
 

  Lenka Novotná

Kapitánka

Blokařka

 29.1.2003

Fousič

 

  Michaela Candrová

Blokařka

 17.3.2003

Flek 

 

  Zuzana Vávrová

Smečařka

 18.1.2003

Zizu

 

  Daniela Prenerová

Univerzálka

 19.8.2002

Preny

 

  Zuzana Kosíková

Náhra/smeč

 2.10.2002

Kosťa

 

  Linda Buchalová

Nahravačka

 7.10.2002

Linda

 

  Kristýna Hušková

Smečařka

 13.7.2002

Hura

 

  Adéla Nováková

Nahravačka/libero

 1.9.2002

Áďa

 

  Kateřina Osouchová

Libero

 21.8.2002

Kačka

 

  Monika Janderová

Smečařka

 15.2.2003

Monča

 

 

 

             Jakub Selinger

Hlavní trenér Kadetek

Trenér Juniorek

Trenér Žen

Kondiční trenér Starší a Mladší žákyně

6.10.1997

 


Sledujte nás i na _INSTAGRAMU_  SK Hlincovka

 

 

 Do tréninkové skupiny jsou zařazeny tyto hráčky:

Hušková Kristýna, Prenerová Daniela, Osouchová Kateřina, Nováková Adéla, Kosíková Zuzana, Buchalová Linda, Vávrová  Zuzana, Novotná Lenka, Candrová Michaela, Janderová Monika, Čapková Kateřina, Jelínková Nikola, Čeňková Markéta, Kučerová Jana

Hlavní trenér:   Jakub Selinger 601 104 404, Petr Slavík 602 408 116

Tréninky:

 

  • pondělí 18,30-20,30 – ZŠ Rudolfov (společný s JRKY), (v období listopad - březen 17,40-19,00 hodin)
  • středa 20,00 - 21,30 hodin - Hala Lišov
  • pátek 17,30-18,30 hodin – ZŠ Rudolfov

 Termínová listina zápasů, výsledky  Kadetky  1. část soutěže skupina A 

 

Aktuality:

 

Juniorky zlaté na turnaji v Táboře! Kadetky na pěkném 7. místě.

 

Juniorské a Kadetské družstvo se zúčastnilo dvoudenního přípravného turnaje v Táboře 8.9-9.9. 2018.

     Základní skupiny vyšly mnohem lépe Juniorkám a tak postoupily do skupiny o 1.-3. místo. V týmu panovala příjemná atmosféra. Přihravačské tréninky se vyplatily a holky ukázaly, že umí hrát krásný sport a přihrávat těžký servis, což byl klíčový faktor. Ve spolupráci s našimi mladými nahrávačkami se bylo opravdu na co koukat. Finálovou skupinu si juniorky podmanili. Po vyrovnaném zápase s Kralupami, který jsme ovšem zvládli a vyhráli 2:1 se šlo na závěrečný zápas s domácím Táborem. Jednoznačná výhra 2:0 ukázala, jak moc dobře jsou juniorky připraveny na letošní sezońu.

     V základní skupině Kadetek se bohužel objevily týmy jako Kralupy JKY a Tábor JKY, které se později umístili na 2. a 3. místě, a tak po prohraných zápasech s těmito týmy, avšak vyrovnaných zápasech, byly kadetky odkázány na skupinu o 7.-9. místo. V té se střetli s kadetkami z Karlových Varů. Na tento zápas se přišli dívat lidé a trenéři z celé haly. Velké úsilí na obou stranách dopadlo lépe pro Hlincohorské Kadetky po setech 26:24 a 25:22. Skupinu kadetky vyhrály a umístili se na pěkném 7. místě.

     Dalším úspěchem byly individuální ceny pro naše dívky. Z týmu juniorek byla vybrána nejlepší blokařka turnaje Monika Valková, čímž jí gratuluji! Z týmu kadetek byla vybrána nejvšestranější hráčka Zuzana Vávrová po skvělých výkonech hlavně na příjmu a v týmové spolupráci

 

.

 

 

2.9. 2018 si týmy kadetek a juniorek zahrály přípravný turnaj Znojmě.

 

            Ve skupinové části si tým juniorek zahrál proti týmu Znojmo B a tento duel vyhrál 2:0. Následující zápas byl bitvou o postup ze skupiny. Soupeřem byla děvčata ze Štenberka a utkání skončilo remízou 1:1 v poměru bodů 45:45, rozhodovaly tedy body ze zápasů se Znojmem. Bohužel to juniorkám o 6 bodů uteklo, a tak si zahráli o 4.-6. místo, kde přesvědčivě ukázaly svou kvalitu. Tuto skupinu vyhrály a umístily se na konečném 4. místě s nejlepším skóre celého turnaje.

             Druhý náš tým kadetek měl před sebou hratelnější soupeře ve skupině, avšak neméně kvalitní. Skupina se skládala z týmů VK UP Olomouc a Znojmo A. Tyto soupeře kadetky přehrály 2:0 v obou utkáních a postoupily tak do skupiny o 1.-3. místo, kde se nejdříve střetly s týmem Pezinok, který vzdoroval, avšak holky ukázaly, že dokáží porazit i kvalitní tým juniorek. Závěrečný zápas byl proti extraligovému Štenberku, který v předchozím zápase podlehl Pezinoku, a tak bylo pouze na nás, jak dokážeme udržet krok. Jednalo se o opravdu skvělý zápas se skvělou atmosférou. Po boji jsme podlehly 2:0 a sety byly 25:21 - 25:22. Skóre bylo na naší straně, a to znamenalo naší výhru na celém turnaji. Nejlepší hráčkou byla zaslouženě vybrána naše nahrávačka Linda Buchalová.

             Děkujeme rodičům za podporu a hráčkám za předvedené výkony.

 

 

Sezóna 2018/2019

Milé čtenářky, čtenáři, volejbalový fandové,

         Pro tuto volejbalovou sezonu nás čeká soutěž 1. ligy žen. V týmu žen očekáváme co nejlepší umístění a propojení mládežnických kategorií právě s prvoligovým týmem, který má vynikající základ zkušených hráček.

         Tým Juniorek bude hrát 1. ligu juniorek a chce pomýšlet na příčky nejvyšší. Sestava pro tuto sezonu je velice stabilní a vyrovnaná. Většina hráček má za sebou úspěšnou loňskou ligu kadetek i juniorek, a tak si mohou dávat veliké cíle a čerpat ze zkušeností(někdo i reprezentačních) a herní kvality.

         Kadetskou první ligu čeká náš tým kadetek ve kterém máme i reprezentační naděje. V minulé době se ukázali v dobrém světle např. v českém poháru. Tento kolektiv může mít podobně vysoké cíle, pokud vydrží zdraví a udrží si nasazení z přípravných turnajů.

         Soustředění v Horní Stropnici hodnotím jako velice kvalitní s dobrou náladou, nasazením všech zúčastněných, profesionálním přístupem a vytrvalostí. Pro mnohé z nás to bylo opravdu náročné ať už se jedná o hráčky nebo trenéry. Naštěstí proběhlo vše bez zranění i díky nově zakoupeným pomůckám. Dále bych chtěl poděkovat za sponzorský dar od Šumavského pramenu a to láhve a iontové nápoje, které jsou důležitou součástí dobrého výkonu.

 IMG 20180828 WA0008