Členové

Čipera Jan

1949

Čipera Jan

1978

Kadlec Aleš

1981

Pučejdl Bohumil

1965

Fleischman Gustav

1949

Chumlen Jakub

1985

Kučerová Barbora

1995

Ryba Zdeněk

1974

Fousek Petr

1985

Jindra Jan

1962

Pacholík Jakub

1989

Pacholík Jaroslav

1964

Hanzálek Zdeněk

1959

Jiráček Vladimír

1957

Prokeš Michal

1978

Vančura Aleš

1984

Tréninky a zápasy

TRÉNINKY:

úterý 16:30 – 19:00 (HLINCOVKA "B" - B. Pučejdl)

čtvrtek 17:30 – 19:00 (Jivno - F. Houska)

pátek 16:30 – 19:00 (HLINCOVKA "A" J. Pacholík)

neděle 14:00 – 17:00 (Hlincovka - J. Jindra)

 

ZÁPASY HLINCOVKA "A":

finále 1. kolo

pátek 7.9.2018 16:30 – 19:00

HLINCOVKA "A" - ČD DKV

6:0

 

finále 2. kolo

pátek 14.9.2018 16:30 – 19:00

přeloženo!!

pondělí 17.9.2018 16:30 – 19:00

ČD DKV - HLINCOVKA "A"

2:4

Informace

Nohejbalová "soutěžní" sezóna týmu HLINCOVKA "A" byla ukončena.

V pondělí 17.9.2018 dohráli kluci 2. kolo finálového klání. Soupeřem jim byl tým ČD DKV, který byl pro nás zdatným soupeřem. 1. kolo jsme ovládli a zvítězili hladce 6:0, včerejší zápas 2. kola jsme vyhráli s velkou přehlídkou krásných nohejbalových uderů 4:2. S celkovou bilancí 5 výher, 5 remíz, 0 proher a finálem sehraným 2:0 na zápasy jsme se stali nejlepším týmem 1. Budějovické nohejbalové ligy pro sezónu 2018. Letos jsme chodili kopat v sehrané sestavě, Zdenda Hanzálek, Pacička (Kuba Pacholík), Kubánec (Kuba Chumlen), Václav Hrdlička, Dominik Hrdlička, Machy (Jan Jindra) a Míving (Marcel Našinec).

Celou sezónu jsme se drželi na předních příčkách tabulky, po základní části jsme byly jediný tým bez prohry a finálové zápasy jsme zvládli na jedničku, takže jak by řekl Marcel, "STANDART" :-) .

Děkuju klukům "Áčkařům" za super sezónu, a gratuluji k získu zlaté medaili za sezónu 2018. Jen tak dále, zlepšení je vidět na každém zápase, tak vydržet a makat, ať se mají fanoušci na co chodit koukat :-)

 

Info od Bohouše:

1. Liga

Finále

Hlincovka A – ČD DKV 6 : 0

ČD DKV – Hlincovka A 1 : 5

Vítězem 1. ligy je Hlincovka A

Více utkání se v nadstavbové části nehrálo.

2. Liga

Play off

Hlincovka B – Doubravice 1 : 4

Sokol A – Sokol B 3 : 2

Finále

Doubravice –Sokol A 3 : 2

Vítězem 2. ligy je Doubravice

O 3. místo

Hlincovka B – Sokol B 1 : 4

3. místo obsadil Sokol B

Play out

Hluboká – Stars 4 : 2

Stars – Hluboká 1 : 5

5. místo obsadila Hluboká

3. Liga

Play off

Propagační podnik – Regina B 6 : 0

Vidov B –Nemanice 2 : 4

Finále

Propagační podnik – Nemanice 6 : 0

Vítězem 3. ligy je Propagační podnik

O 3. místo

Vidov B – Regina B 6 : 0

3. místo obsadil Vidov B

Play out

UNIP - Dubné C 3 : 2

Dubné C – UNIP 5 : 0

Dubné C – UNIP 2 : 3

5. místo obsadil UNIP Borovany

 

 

Soutežní tabulky

1. Budějovická liga

2. Budějovická liga

Archív

2014 3. liga

2015 turnaj v Jindřichově Hradci

2017 turnaj v Jindřichově Hradci