Juniorky

Juniorky SK Hlincovka hrají v sezóně 2019/2020 druhou nejvyšší soutěž, 1. ligu ČVS.

 

Sestava juniorek 2019/2020

IMG 6244

Monika Valková

Blokařka

Móňa

IMG 6241 2

Michaela Brichtová

Smečařka/Univerzálka

Miška

 IMG 6239 2

Adéla Jírovcová

Blokařka

Aduš

 IMG 6237

Aneta Marková

Smečařka/Nahravačka

Anetka

IMG 6234

Tereza Běhounková

Libero/Smečařka

Terka

 IMG 6216

Kristina Šimková

Libero

Kiki

 

 

 

 IMG 6228

Simona Čurdová

Smečařka

Simča

Nela Slavíková

Blokařka

Nelča

                 

Linda Bouchalová

Nahravačka

Linda

 

Výsledek obrázku pro radim trmal

Radim Trmal

Hlavní trenér Juniorek

Trenér Mládeže

 IMG 6325

Petr Slavík

Vedoucí družstev Juniorek a Žen

Trenér Juniorek a Žen

 Sledujte nás i na _INSTAGRAMU_  SK Hlincovka

 

 

Do tréninkové skupiny jsou zařazeny tyto hráčky:

Valková Monika,Jírovcová Adéla, Šimková Kristína, Bouchalová Linda, Běhounková Tereza, Marková Aneta, Brichtová Michaela, Dilingerová Eliška, Oppolzerová Lenka, Dražanová Edita, Slavíková Nela, Čurdová Simona

Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832, Petr Slavík 602 408 116, 

Tréninky:  

  • pondělí 18,30-20,30 – ZŠ Rudolfov (společný s KKY), (v období listopad - březen 17,40-19,00 hodin)!!!Probíhá!!!
  • středa 17,30-19,00 hodin – ZŠ Rudolfov
  • pátek 17,30-18,30 hodin – ZŠ Rudolfov

 

Tabulka soutěže a rozpis zápasů 1. ligy starších dorostenek (juniorek)

 

 

Aktuality:

Juniorky zlaté na turnaji v Táboře! Kadetky na pěkném 7. místě.

Juniorské a Kadetské družstvo se zúčastnilo dvoudenního přípravného turnaje v Táboře 8.9-9.9. 2018.

     Základní skupiny vyšly mnohem lépe Juniorkám a tak postoupily do skupiny o 1.-3. místo. V týmu panovala příjemná atmosféra. Přihravačské tréninky se vyplatily a holky ukázaly, že umí hrát krásný sport a přihrávat těžký servis, což byl klíčový faktor. Ve spolupráci s našimi mladými nahrávačkami se bylo opravdu na co koukat. Finálovou skupinu si juniorky podmanili. Po vyrovnaném zápase s Kralupami, který jsme ovšem zvládli a vyhráli 2:1 se šlo na závěrečný zápas s domácím Táborem. Jednoznačná výhra 2:0 ukázala, jak moc dobře jsou juniorky připraveny na letošní sezońu.

     V základní skupině Kadetek se bohužel objevily týmy jako Kralupy JKY a Tábor JKY, které se později umístili na 2. a 3. místě, a tak po prohraných zápasech s těmito týmy, avšak vyrovnaných zápasech, byly kadetky odkázány na skupinu o 7.-9. místo. V té se střetli s kadetkami z Karlových Varů. Na tento zápas se přišli dívat lidé a trenéři z celé haly. Velké úsilí na obou stranách dopadlo lépe pro Hlincohorské Kadetky po setech 26:24 a 25:22. Skupinu kadetky vyhrály a umístili se na pěkném 7. místě.

     Dalším úspěchem byly individuální ceny pro naše dívky. Z týmu juniorek byla vybrána nejlepší blokařka turnaje Monika Valková, čímž jí gratuluji! Z týmu kadetek byla vybrána nejvšestranější hráčka Zuzana Vávrová po skvělých výkonech hlavně na příjmu a v týmové spolupráci

 

.

 

 

 2.9. 2018 si týmy kadetek a juniorek zahrály přípravný turnaj Znojmě.

 

            Ve skupinové části si tým juniorek zahrál proti týmu Znojmo B a tento duel vyhrál 2:0. Následující zápas byl bitvou o postup ze skupiny. Soupeřem byla děvčata ze Štenberka a utkání skončilo remízou 1:1 v poměru bodů 45:45, rozhodovaly tedy body ze zápasů se Znojmem. Bohužel to juniorkám o 6 bodů uteklo, a tak si zahráli o 4.-6. místo, kde přesvědčivě ukázaly svou kvalitu. Tuto skupinu vyhrály a umístily se na konečném 4. místě s nejlepším skóre celého turnaje.

             Druhý náš tým kadetek měl před sebou hratelnější soupeře ve skupině, avšak neméně kvalitní. Skupina se skládala z týmů VK UP Olomouc a Znojmo A. Tyto soupeře kadetky přehrály 2:0 v obou utkáních a postoupily tak do skupiny o 1.-3. místo, kde se nejdříve střetly s týmem Pezinok, který vzdoroval, avšak holky ukázaly, že dokáží porazit i kvalitní tým juniorek. Závěrečný zápas byl proti extraligovému Štenberku, který v předchozím zápase podlehl Pezinoku, a tak bylo pouze na nás, jak dokážeme udržet krok. Jednalo se o opravdu skvělý zápas se skvělou atmosférou. Po boji jsme podlehly 2:0 a sety byly 25:21 - 25:22. Skóre bylo na naší straně, a to znamenalo naší výhru na celém turnaji. Nejlepší hráčkou byla zaslouženě vybrána naše nahrávačka Linda Buchalová.

             Děkujeme rodičům za podporu a hráčkám za předvedené výkony.

 

                   Tým Juniorek při vykrývání. 

 

 

Sezóna 2018/2019

Milé čtenářky, čtenáři, volejbalový fandové,

         Pro tuto volejbalovou sezonu nás čeká soutěž 1. ligy žen. V týmu žen očekáváme co nejlepší umístění a propojení mládežnických kategorií právě s prvoligovým týmem, který má vynikající základ zkušených hráček.

         Tým Juniorek bude hrát 1. ligu juniorek a chce pomýšlet na příčky nejvyšší. Sestava pro tuto sezonu je velice stabilní a vyrovnaná. Většina hráček má za sebou úspěšnou loňskou ligu kadetek i juniorek, a tak si mohou dávat veliké cíle a čerpat ze zkušeností(někdo i reprezentačních) a herní kvality.

         Kadetskou první ligu čeká náš tým kadetek ve kterém máme i reprezentační naděje. V minulé době se ukázali v dobrém světle např. v českém poháru. Tento kolektiv může mít podobně vysoké cíle, pokud vydrží zdraví a udrží si nasazení z přípravných turnajů.

         Soustředění v Horní Stropnici hodnotím jako velice kvalitní s dobrou náladou, nasazením všech zúčastněných, profesionálním přístupem a vytrvalostí. Pro mnohé z nás to bylo opravdu náročné ať už se jedná o hráčky nebo trenéry. Naštěstí proběhlo vše bez zranění i díky nově zakoupeným pomůckám. Dále bych chtěl poděkovat za sponzorský dar od Šumavského pramenu a to láhve a iontové nápoje, které jsou důležitou součástí dobrého výkonu.

 IMG 20180828 WA0008