AKTUALITY:   

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Lišovské trojice 19.1.2019  Hala Lišov , sraz v 8,00

Všichni z přípravky „ 5. Třída“ a Ti co se přihlásí z Ml. źákyň

…………………………………………………………………………………………………………………….

KP trojice 26.1.2019  ČB ZŠ Máj, sraz v 8,30 v tělocvičně

Jungmanová, Zavadilová, Nováková Kl., Nováková Kat., Bergerová

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

OP trojice   27.1.2019 Tábor , ZŠ Husova, sraz v 8,30 v tělocvičně

Budínská, Hrabčáková , Štolbová, Týmlová

Zahradníková, Martínková, Kadounová, Pitrová

Novotná, Rejžková, , Kovaříková, Šulistová

Jelínková, Hessová, Hambergerová, Švarcová

............................................................................................................................................

O. Nedbala – Modrý a oranžový volejbal 10.2.2019

Nováková Klára, Zavadilová, Jungmanová, Kadounová, Kulovaná

                                                                                                                             info: Rohlík

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Skupiny přípravek

Přípravka (4.- 5. třída)

==========================================================================================================================

Srpnové soustředění v Horní Stropnici:

na www

Hlavní trenér: Jiří Rohlíček – 721 834 988, Jiří Klimeš – 727 848 107, Radek Jáša – 777 109 652

Tréninky:

  • úterý 16,30 - 18,00 hodin – zemědělka
  • středa 16,10 - 17,30 hodin, ZŠ Rudolfov
  • pátek 16,00 - 18,00 hodin Lišov - Do této tréninkové skupiny patří tyto hráčky: Bergerová Michaela, Bergmannová Julie, Dvořáková Kateřina, Hermanová Aneta, Hessová Jana, Hřebeková Lucie, Husová Hana, Jelínková Barbora, Kovaříková Barbora, Kulovaná Ema, Leštinová Aneta, Martínková Zuzana, Natálie  Vávrová, Nováková Klára, Nováková Kateřina, Novotná Kateřina, Pitrová Terezie,  Šebestová Lucie, Štěpánová Johanka, Štolbová Terezie, Švarcová Sára, Tomková Eliška, Týmlová Róza, Zahradníková Stela, Zavadilová Anička

+

  • pro vybrané v pátek 15,00 - 16,15 hodin zemědělka (Kneisslová, Malá, Linhartová, Saiková, Tomandlová, Jungmanová, Kováříková, Kulovaná, Klára Nováková, Štěpánová, Zavadilová, Leštinová, Beerová)

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče a hráčky,Jihočeský krajský volejbalový svaz pořádá 2. turnaj krajského turnaje barevného minivolejbalu Místo konání: Hala TJ Lokomotiva Č. Budějovice (Třebízského 1) Termín: 13. 1. 2019 Sraz v hale: 8:30   (ukončení bude upřesněno podle počtu přihlášených družstev) 

Nominace hráček SK Hlincovka:

Žlutý volejbal: MOŤKOVÁ Barbora, MICHALOVÁ Nela, ŠALOUNOVÁ Sofie, HONNEROVÁ Eliška, PLZOVÁ Karla, KULHANOVÁ Adéla, AMEROVÁ Kristýna, NORKOVÁ Nela, ŽÁKOVSKÁ Leontýnka, POUZAROVÁ Laura, MALÁ Tereza, HLAVINKOVÁ Ema, TOMANOVÁ Leona, TOMANOVÁ Linda, BELEŠOVÁ Klára

Oranžový volejbal: VACHKOVÁ Markéta, PROKEŠ Oliver, HOŘAVOVÁ Eliška, NĚMCOVÁ Tonička, PROCHÁZKOVÁ Magdaléna, TEJMLOVÁ Tereza, TOPOLOVÁ Adriana, BUMBOVÁ Aneta, PEKÁRKOVÁ Lucie, POUZAROVÁ Klára, KYSNAROVÁ Kateřina, ČERMÁKOVÁ Eliška, JURÁŠOVÁ Tereza, CVETKOVÁ Markéta, FIALOVÁ Barbora, ŠINDELÁŘOVÁ Sára

Červený volejbal: DVOŘÁKOVÁ Kateřina, SIROVÁ Nikola, BUDÍNSKÁ Ella, HRABČÁKOVÁ Simona, MAŠKOVÁ Adriana, PELDOVÁ Klaudie, GREINEROVÁ Nela, MAUEROVÁ Nikola, SVOBODOVÁ Dominika, NOVÁKOVÁ Markéta, HUSOVÁ Hana, LEŠTINOVÁ Aneta

Vybavení: sportovní boty, oblečení do haly, pití a jídlo na dobu turnaje (v místě turnaje bude fungovat bufet a restaurace)

V případě vážného důvodu absence hráčky prosím o informaci – R. TRMAL tel.: 602 932 832 (turnaje jsou 4 a absence týmu na jednom z těchto turnajů znamená vyřazení tohoto týmu) Aktuální informace na www.skhlincovka.cz Počty přihlášených družstev: Žlutý volejbal – 6 týmů, Oranžový volejbal – 5 týmů, Červený volejbal – 6 týmů

                                                                                                                 info Míra

 ...............................................................................................................................................................................................................................................

Barevný volejbal  13.1. 2019 ,ČB, Hala Lokomotivy Suché Vrbné (ulice Třebízského),sraz v hale v 8,30 hod.

Modrý:    A. a  B. Beerová, Tomandlová,Koupalová,Nováková Š.,Mrázková, Andrlová,Nováková Kl, C:  Zavadilová, Jungmanová, Kovaříková, Kadounová

Zelený: Švarcová, Zahradníková, Bergerová; Hessová, Martínková, Týmlová, Štolbová,;Jelínková, Rejžková, Pitrová, Nováková Kat.;Novotná Kat., Šulistová, Štěpánová, Hambergerová

Červený:     Budínská, Hrabčáková, Leštinová , Dvořáková, Husová, Štíchová ,

..................................................................................................................................................................................................................................

Výsledky turnaje v Lišově konaného dne 22.12. 2018

 .................................................................................................................................................................................................................

Výsledky oranžového volejbalu z turnaje v neděli 16.12. v tělocvičně ZŠ Oskara Nedbala:  3. skupina    4. skupina

................................................................................................................................................................................................................................................

Vánoční turnaj dne 23.12. sraz 12:30 hod. v tělocvičně, ukončení okolo 17 hodiny - účastnit se mohou hráčky, které se doposud účastnily Lišovských trojic i ze skupiny mladších žákyň (po schválení Rohlíkem) - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky - jídlo a pití na dobu turnaje   Prosím kdo máte zájem přihlaste se do 19.12.2018................................................................................................................................................................................................................................................................

 Vánoční kemp 27. - 28. 12. v Horní Stropnici - informace listinou formou od trenérů. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky   Lišovských trojic z neděle 18.11

==========================================================================================================================

Výsledky turnaje na Oskarce:   1. skupina oranžový volejbal2. skupina oranžový volejval,   1. skupina modrý volejbal2. skupina modrý volejbal,  fotka z turnaje

====================================================================================================================================================

Výsledky Lišovských trojic 9. 12.

..........................................................................................................................................................................................................................................................

Foto z Lišovských trojic v sobotu 9.12.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Barevný volejbal (kategorie Oranžový) v neděli 16.12. sraz 8:00 hod. v tělocvičně v hale ZŠ Oskara Nedbala

Nominace: MAŠKOVÁ Adriana, PELDOVÁ Klaudie, SIROVÁ Nikola, VACHKOVÁ Markéta, KONEČNÁ Adriana, NĚMCOVÁ Tonička, KULOVANÁ Tonička, NOVÁKOVÁ Markéta, SVOBODOVÁ Dominika, TEJMLOVÁ Tereza, GREINEROVÁ Nela, MAUEROVÁ Nikola, ŠINDELÁŘOVÁ Sára, HOŘAVOVÁ Eliška, PEKÁRKOVÁ Lucie, POUZAROVÁ Klára,   TOPOLOVÁ Adriana, KYSNAROVÁ Kateřina. - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky - jídlo a pití na dobu turnaje případě vážného důvodu absence hráčky prosím o informaci – R. TRMAL tel.: 602 932 832

..........................................................................................................................................................................

Lišovské trojice 9.12.  sraz 8:00 hod. v tělocvičně, ukončení okolo 14 hodiny - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky - jídlo a pití na dobu turnaje - do středy nahlásit účast trenérovi Rohlíkovi

......................................................................................................................................................................................................................................

Lišovské trojice 18.11.  sraz 8:00 hod. v tělocvičně, ukončení okolo 14 hodiny

- sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, teplákovky
- jídlo a pití na dobu turnaje
- do středy nahlásit trenérovi Rolíkovi družstva, ze skupiny 5. třídy (Rohlík, Klimeš) po poradě s trenéry
..................................................................................................................................................................................................................................................................................
Barevný volejbal 11.11. v hale Lokomotiva (Třebízského 1, České Budějovice):
Fotka z turnaje:  žlutí   oranžoví    červení
........................................................................................................................................................................................................................................................................................
Nominace na turnaj:
...............................................................................................................................................................................................................................................................................
Nominace na volný turnaj trojic, sraz neděle 21.10 v 8.00 na Oskarce
1)A. Zavadilová, K.Kadounová, M.Bergerová, J.Hessová, E. Budínská
2)B.Kovaříková, Kl.Nováková, K.Nováková,T.Pitrová, E. Hambergerová
3)S.Zahradníková,V.Jungmanová,L.Hřebeková,E.Kulovaná, B. Jelínková

 ============================================================================================================================================= 

Přípravka 4.  třída

AKTUALITY:   

 

 

Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832,

Tréninky od října:

  • středa 15,00-16,00 hodin -  ZŠ Rudolfov
  • pátek 16,15-17,30 hodin  - ZŠ Rudolfov

============================================================================================================================================= 

Přípravka 2. až 3. třída třída

AKTUALITY:   

 

přípravka 2 4 třída pro www

 

Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832, Miroslav Pelda 736 510 917

Tréninky:

  • Pátek 14,45-16,15 hodin  - sportovní hala Rudolfov

 

 =============================================================================================================================================

Přípravka 1.  třída

AKTUALITY:   

 

přípravka 1 třída pro www

 Hlavní trenér: Radim Trmal – tel. 602 932 832

Tréninky od 3.10. sportovní hala Rudolfov:

  • Středa 14,10-15,00 hodin