Úspěchy SK Hlincovka

Sezóna 2020 – 2021
                             
Sezóna 2019 – 2020
memoriál Vymětalových Svitavy - žákyně 1. místo
VC Plzně - žákyně 2. místo
Turnaj juniorek v Táboře - 2. místo
krajský přebor juniorek 1. místo – postup do 1. ligy jako družstvo „B“
krajský přebor kadetek 2. místo
krajský přebor žákyň 1. místo a postup na M ČR – zrušeno
krajský přebor mladších žákyň 2. místo, M ČR – zrušeno
krajský přebor trojic 1. a 2. místo
Česká pohár žákyň 8. místo (zrušeno poslední finálové kolo)
Barevný volejbal krajská soutěž: žlutý 1.,2.,3., 9.,17. a 18. místo, oranžový 1.,2.,9., a 32. místo,
                                                    červený 2.,3.,4.,7., a 10., zelený 1. a 2., modrý 1.,4.,6., a 10. místo
Postup kadetek do extraligy
1. liga juniorek 1. místo ve skupině, postup do baráže, vyřazeni zlatým setem
1. liga žen 10. místo
 
Sezóna 2018 – 2019
UWG Klagenfurt - beach: 1. místo a 3. místo v katgorii U 19 a U 15 třetí místo, volejbal: U 13 – 3.místo, U15 a U17 na pátém místě
turnaj juniorek v Kralupech n/Vltavou 2. místo
okresní přebor žákyň 1. a 2. místo
VC Prahy 8 - mladší žákyně 1. místo
VC Prahy 8 - starší žákyně 2. místo
Mistrovství ČR starších žákyň 6. místo
Mistrovství ČR mladších žákyň 10. místo
mezinárodní turnaj starších žákyň „O křišťálový míč“ 1. místo
krajský přebor starších žákyň 1. místo
krajský přebor mladších žákyň 1. místo
krajský přebor kadetek 1. místo (hráno žákyněmi)
turnaj Tábor juniorek - 1. místo
turnaj Znojmo kadetky - 1. místo
 
Sezóna 2017 – 2018
mezinárodní sportovní hry Klagenfurt 1. místo v katgorii U 15 a U 13 třetí místo
okresní přebor žákyně 1. a 2. místo
VC Prahy 8 - mladší žákyně 1. místo
VC Prahy 8 - starší žákyně 1. místo
turnaj ve Vídni - trojice 2. místo, čtveřice 5. místo
mezinárodní turnaj Nové Veselí - mladší žákyně 1. místo
turnaj Nové Veselí - starší žákyně 1. místo
Mistrovství ČR mladších žákyň 7. místo
krajský přebor mladších žákyň - trojice 1., 3., 5. a 6. místo
krajský přebor starších žákyň : 1. místo družstvo "A" a třetí místo družstvo "B"
Český pohár žákyň 3. místo
krajský přebor kadetek 1. místo
turnaj Podzimní Tábor kadetek - 2. místo
turnaj Podzimní Tábor juniorek- 1. místo
turnaj žákyň ve Znojmě 1. místo
turnaj juniorek ve Znojmě 1. místo
 
Sezóna 2016 – 2017
mezinárodní sportovní hry Klagenfurt 2. místo v katgorii U 15
Festival Barevného volejbalu - 2x 1. místo, 1x 2. místo a 4x 3. místo
VC Kralup nad Vltavou - juniorky 2. místo
VC Prahy 8 - starší žákyně 2. místo
turnaj Vysočiny v Novém Veselí - mladší žákyně 2. místo, starší žákyně 1. místo
krajský přebor mladších žákyň 2. místo
krajský přebor starších žákyň 1. místo
krajský přebor mladších žákyň - trojice 1., a 2. místo
memoriál Vymětalových Svitavy - žákyně 3. místo
VC Prahy - mladší žákyně 3. místo
turnaj Podzimní Tábor - 1. a 3. místo juniorky
 
Sezóna 2015 – 2016
mezinárodní sportovní hry Klagenfurt 2. místo v katgoriích U 11, U 15 a U 17
krajský přebor mladších žákyň - trojice 1., 2., a 3. místo
krajský přebor starších žákyň 1. místo a na Mistrovství ČR 15. místo
krajský přebor kadetek 1. místo
krajský přebor mladších žákyň 1. místo
krajský přebor kadetek 1. místo
postup žen do národní ligy - 1. liga žen
Pohár krajů - Baronův pohár(mladší žákyně) 1. místo
Mistrovství ČR mladších žákyň 5. místo
turnaj Nové Veselí - mladší žákyně 1. místo
mezinárodní turnaj Olomouc - mladší žákyně 1. místo
VC Sokolova - starší žákyně 1. místo
turnaj osada Lada - mladší žákyně 1. místo
turnaj Kralupy nad Vltavou - mladší žákyně 3. místo
 
Sezóna 2014 – 2015
krajský přebor mladších žákyň - trojice 3., 4., a 5. místo
Český pohár žákyň 11. místo
krajský přebor starších žákyň 1. místo
Pohár krajů - Baronův pohár(mladší žákyně) 1. místo
krajský přebor mladších žákyň 1. místo
VC Vídně žákyň 2. místo
Mistrovství ČR mladších žákyň 1. místo
Krumlovská minisérie - přípravka - 1.,2. a 4. místo
Mistrovství ČR žákyň 11. místo
mezinárodní turnaj VC Simmering, Vídeň (čtveřice nar. 1.1. 2002) 1. a 2. místo
VC Prahy 8 - mladší žákyně 3. místo
VC Prahy 8 - starší žákyně 3. místo
 
Sezóna 2013 – 2014
VC Prahy - starší žákyně 1. místo
VC Č. Budějovic - kadetky 2. místo
VC Plzně - kadetky 1. místo
VC Plzně - žákyně 1. místo
turnaj Horní Rakousko - mladší žákyně 2. místo
krajský přebor mladších žákyň - trojice 1. místo
krajský přebor žákyň 1. místo
Český pohár žákyň 1. místo
VC Vídně žákyň 1. místo
Mistrovství ČR žákyň 5. místo
krajský přebor mladších žákyň 1. místo
VC Sokolova - starší žákyně 1. místo
Mistrovství ČR mladších žákyň 2. místo
turnaj Kralupy nad Vltavou starší žákyně - 2. místo
turnaj LADA - mladší žákyně 1. místo
 
Sezóna 2012 – 2013
krajský přebor starších žákyň 1. místo a postup na Přebor České republiky VC Prahy - mladší žákyně 3. místo
VC Prahy - starší žákyně 1. místo
VC Plzně - mladší žákyně - 2. místo
VC Plzně - starší žákyně - 3. místo VC Č. Budějovic - ženy "A" - 3. místo turnaj Tábor - kadetky - 3. místo
Mistrovství ČR Barevného volejbalu Ostrava:
- žlutá 1. místo, oranžová 2. a 3. místo, červená 1. místo, zelená 1. a 2. místo, modrá 1. a 3. místo
turnaj zemí Rakouska v Linci - U 17 - 2 a 3. místo
turnaj zemí Rakouska v Linci - U 15 - 2. místo
krajský přebor kadetek, družstvo "B" - 2. místo
Pohár krajů Modrý volejbal, přípravka - 1. místo
l liga kadetek 1. místo a postup do Extraligy
VC Prahy 8 - starší žákyně 2. místo
krajský přebor mladších žákyň 3. místo
Mistrovství Moravy a Čech mladších žákyň 6. místo
VC Habartova - čtveřice (po 1.7 98) 1. a 2. místo VC Habartova - trojice (po 1.1. 2000) 1. a 3. místo
turnaj Duchcov - starší žákyně 1. místo
Finále Barevného volejbalu Brno: žlutá 3. místo, oranžová 1. místo, červaná 1. místo, zelená 2. místo, modrá 1.místo
 
Sezóna 2011 – 2012
turnaj žen Zvíkov - juniorky - 1. místo VC Prahy - mladší žákyně - 1. místo
turnaj Margotka Praha - juniorky - 1. místo
republikové kolo Barevného volejbalu Karlovy Vary - kategorie modrá - 2. místo
republikové kolo Barevného volejbalu Karlovy Vary - kategorie zelená - 2. místo
krajský přebor Barevného volejbalu, modrý 1. místo
krajský přebor Barevného volejbalu zelený 1. místo
krajský přebor Barevného volejbalu červený 1. místo
turnaj Barevného volejbalu v Plzni - modrý 1. místo
turnaj Barevného volejbalu v Plzni - červený 1. místo
turnaj Barevného volejbalu v Plzni - oranžový 1. místo
turnaj Praha Řepy - statší žákyně - 2. místo
turnaj Hradec Králové - statší žákyně - 1. místo
krajský přebor mladších žákyň (trojice) - 1. a 3. místo
krajský přebor Barevného volejbalu žlutý 1. místo
krajský přebor Barevného volejbalu oranžový 1. 2. a 3. místo
krajský přebor starších žákyň 1. místo a postup na Přebor České republiky
Pohár krajů - modrý volejbal, přípravka 1. místo
Mistrovství Čech a Moravy mladších žákyň - 3. místo
krajský přebor mladších žákyň - 1. místo
VC Prahy - mladší žákyně 1. místo
VC Prahy - starší žákyně 1. místo
okresní přebor trojic - 1., 2. a 4. místo
okresní přebor žákyň 1. místo
turnaj Mělník - žákyně - 1. místo
memoriál Simony Machové s mezinárodní účastí v Kralupech nad Vltavou - juniorky - 1. místo
 
Sezóna 2010 – 2011
VC Prahy - mladší žákyně - 2. místo
VC Prahy - starší žákyně - 3. místo
zemské finále České obce sokolské v Písku - starší žákyně - 2. místo
VC Plzně - starší žákyně (jaro) - 3. místo
MT VC Sokolova - starší žákyně - 2. místo
turnaj Španielka Praha - starší žákyně - 2. místo
krajský přebor mladších žákyň (minivolejbal) - 1 a 2. místo
Barevný volejbal Nymburk 27.-28.12. (minivolejbal) - 3 krát 1. místo, 1 krát 2. a 3. místo
krajský přebor starších žákyň 1. místo a postup na Přebor České republiky, zde 11. místo v republice
krajský přebor Plzeňského kraje mladších žákyň 1. místo
krajský přebor juniorek (hráno žákyněmi) 2. místo
Barevný volejbal Karlovy Vary - modrý 1. a 3. místo
VC Sokolova - starší žákyně - 2. místo
Krumlovská série turnajů trojic - 1. 2. a 3. místo
VC Prahy 8 - mladší žákyně 1. místo
VC Prahy 8 - starší žákyně 1. místo
krajský přebor mladších žákyň - 1. místo
Okresní přebor trojic - 2. a 3. místo
 
Sezóna 2009 – 2010
VC Plzně - mladší dorostenky - kadetky - 1. místo
VC Rokycan - mladší žákyně - 1. místo
MT Linz - Horní Rakousko - mladší žákyně - 1. a 2. místo
oblastní přebor v minivolejbale (ČK) - 1. a 3. místo
MT v minivolejbale O pohár statosty obce Hlincová Hora - 1. a 2. místo
krajský přebor žákyň - 1. a 2. místo - obě družstva postup na Přebor ČR, "A" družstvo zde 3. místo
krajský přebor juniorek - 1. místo a postup do 1. ligy
cyklus turnajů pro žákyně T-Systems cup - 1. místo
krajský přebor mladších žákyň - Plzeňský kraj - 3. místo
extraliga kadetek - 10. místo
Pohár krajů "A" - starší žákyně - 2. místo
MT Vídeň v minivolejbale - 3. místo
MT Sokolov - kadetky - 3. místo
krajský přebor v minivolejbale trojic - mladší žákyně - 1. a 2. místo
VC Prahy 8 - mladší žákyně - 3. místo
VC Sokolova - starší žákyně - 3. místo
VC Habartova - mladší žákyně - 1. 3. a 4 místo, získán putovní pohár (vítězství ve třech po sobě
jdoucích letech)
VC Bratislavy - starší žákyně - 1. místo
VC Hlincovky v deblech - mladší žákyně - 1. 2. a 3. místo (20 družstev, Tachov, Habartov a Sokolov)
Mezinárodní sportovní hry Klágenfurt - mladší žákyně - 2. místo a starší žákyně 5. místo (24 států)
 
Sezóna 2008 – 2009
Mezinárodní turnaj VC Sokolova - MINI CUP 2008 - 3. místo a 5. místo
VC Rokycan - kadetky - 2. místo
krajský přebor žákyň - 2. místo a pustup na Přebor České republiky, zde 14. místo v republice
extraliga kadetek - 8. místo
oblastní přebor v minivolejbale (ČK) - 2. a 5. místo
1. liga juniorek - neúspěšná baráž o postup do extraligy
Mezinárodní turnaj Wels - žákyně - 1. místo
Mezinárodní turnaj Duhovka Břeclav - mladší žákyně - 3. místo
Turnaj Španielka Praha - kadetky - 1. místo
VC Prahy 8 - mladší žákyně - 3. místo
VC Habartova - mladší žákyně, trojice (ze 40 družstev)- 1. a 2. místo
VC Habartova - mladší žákyně, čtveřice 2. místo a 5. místo
VC Bratislavy - žákyně - 3. místo
VC Hlincovky - mladší žákyně - 1. místo
Mezinárodní sportovní dny Klagenfurt - mladší žákyně - 2. místo, starší žakyně a juniorky - 5. Místo
 
Sezóna 2007 – 2008
VC Zvíkova - kategorie ženy 1. místo
turnaj Hluboká N/Vl. - kategorie ženy 3. místo
MT VC Tábora - kadetky 2. místo
extraliga kadetek - 8. místo
krajský přebor 1 žen - 3. místo
krajský přebor juniorek - 2. místo
krajský přebor kadetek - 1. místo
krajský přebor žákyň - 1 . místo a postup na Přebor České republiky, zde 4. místo v republice
VC Komárova - 1. místo v kategorii kadetky
VC Habartova - minivolejbal trojic - 1. místo
 
Sezóna 2006 – 2007
1.liga ČVS mladších dorostenek - kadetek – 1. místo a postup mezi nejlepších dvanáct mužstev v republice tj. do extraligy kadetek
krajský přebor žákyň - 1 . místo a postup na Přebor České republiky, zde 5. místo v republice
republiková soutěž ČVS Český pohár žákyň – 9. místo
VC Zruč nad Sázavou - 2. místo
VC Znojma mladších dorostenek – kadetek – 1. místo   
VC Klatov v kategorii kadetek - 3. místo
VC Prahy starších žákyň - 1. místo
VC Bratislavy - 2. místo v kategorii starší žákyně
 
Sezóna 2005 – 2006
1.liga ČVS mladších dorostenek - kadetek – 3. místo
republiková soutěž Pohár krajů žákyň – 2. místo
republiková soutěž Pohár krajů v minivolejbale trojic – 1. místo
mezinárodní turnaj VC Bratislavy – 3. místo
VC žákyň Komárov – 1. místo
VC Prahy v kategorii mladší a starší žákyně – po 1. místě
VC Sokolova žákyň – 2. místo
VC Znojma mladších dorostenek – kadetek – 1. místo
 
Sezóna 2004 – 2005
krajský přebor žákyň - 1 . místo
krajský přebor mladších dorostenek – kadetek – 1. místo postup z kvalifikace do 1. ligy mladších dorostenek – kadetek
republiková soutěž Pohár krajů žákyň – 1. místo
republiková soutěž Pohár krajů v minivolejbale trojic – 1. místo
republiková soutěž ČVS Český pohár žákyň – 10. místo
okresní přebor žen (OP 2) – 1. místo
mezinárodní turnaj v Holansku – 2. místo
VC Komárova žákyň – 1. místo
 
Sezóna 2003 – 2004
mezinárodní turnaj v Holansku – 1. místo,
krajský přebor mladších dorostenek – kadetek – 1. místo,
republiková soutěž Pohár krajů v minivolejbale trojic – 1. místo